!-- Put this script tag to the of your page --> Круїзний туризм в Україні - Задания на семестр - Круизный туризм - Рубрикатор - forstudents
Четверг, 09.05.2024, 23:25
forstudents
Главная | RSS
Меню сайта
Рубрики сайта:
Задания на семестр [8]
Работы студентов [53]
Статистика
Главная » Статьи » Круизный туризм » Задания на семестр [ Добавить статью ]

Круїзний туризм в Україні
Круїзний туризм

Останнім часом у світі зростає популярність круїзного туризму, як найбільш універсального виду туризму, який дає змогу за короткий час комфортабельно відпочити та ознайомитися з культурою і історією декількох країн.
У цьому контексті Одеський регіон з кожним роком приваблює все більшу кількість круїзних туристів. Свідченням цьому є динаміка росту кількості заходів іноземних круїзних суден в Одеський порт:
2001 р. - 29 судозаходів іноземних круїзних суден
2002 р.- 36 //--//
2003 р. - 52 //-//
2004 р. - 55 //-//
2006 р. - 65 //-//
Кількість обслугованих пасажирів у 2001 р. становила 95 тисяч, а у 2006 році – 133 тисячі.
Одеський моський торговельний порт по технічним характеристикам практично ні в чому не поступається, а по деяких параметрах навіть переверщує кращі круїзні порти світу.
На сьогоднішній день морський вокзал здатний одночасно приймати на причалах загальної протяжності 1370 метрів – п'ять теплоходів. Глибина моря поблизу причалів варіюється від 9,5 до 11,м. Фарватер і портові споруди дозволяють приймати теплоходи довжиною до 275 метрів. У будівлі морського вокзалу розташовані офіси банків і туристичних компаній, переговорні пункти, DHL, банкомати, міжнародний телефонний зв'язок і Інтернет, ресторани і бари.
Наявність на території морського вокзалу готельного комплексу «Одеса», яхтового клубу, Центру підводної діяльності, Морської художньої галереї і Концертно-виставкового комплексу створюють сприятливий імідж для залучення туристів і відпочиваючих.
У літньому сезоні 2007, після 16 літньої перерви, Національний перевізник України - Судноплавна компанія “Укрферрі” відновила круїзні рейси по відомому у минулому маршруту Кримсько-Кавказької лінії Одеса - Ялта - Сочі - Стамбул - Одеса.
Круїзи по Кримсько - Кавказькій лінії були неймовірно популярні у СРСР в період з 30-х до початку 90-х років. Літні рейси уздовж живописних берегів Криму і Кавказу були невід'ємною частиною відпочинку еліти радянського суспільства. Популярні артисти Леонід Утесов, Володимир Висоцький, Аркадій Райкін, Марк Бернес і багато інших зірок естради, кіно і театру вважали за честь виступити на борту пасажирських лайнерів. Квитки на чорноморські круїзи було дуже складно купити, з 5-ти охочих придбати квитки це вдавалося тільки одному.
Під час круїзів час проходив у цікавому спілкуванні, знайомствах та зустрічах з відомими людьми і, головне, було дуже весело. На жаль, незабаром після розпаду СРСР у 1991 р. чорноморські круїзи припинилися.
З 1991 року багато що змінилося в тепер уже незалежних країнах, проте залишилося головне: чудова, ні з чим не порівняна природа і ландшафт Чорноморського узбережжя, тепле літнє море і прагнення людей провести час в атмосфері свята і комфорту.
Значну роботу з розвитку і популяризації круїзного туризму в Одеському регіоні здійснює туроператор ТОВ “Лондон Скай Тревел” (м. Одеса, вул. Приморська, 6; тел. 729-31-96; 729-31-83).

Так, у 2004 році компанія пішла на певний ризик, запровадивши напрям «Одеса- Варна-Одеса» на катамарані «Кримська стріла» .
І цей ризик, як справа благородна, виправдався. Незабаром довелося впроваджувати додатковий рейс, і зараз катамаран прямує з Одеси до Золотих Пісків двічі на тиждень. Якщо у 2004 році було перевезено більше 5 тисяч туристів, то в 2005 – вже більше 7 тисяч, а в 2006 – майже 8,5 тисяч туристів.
Послугами цієї туристичної компанії користуються як українські так і російські туристи, особливо туристи із Санкт-Петербурга. Російські туроператори підрахували, що доставляти туристів до Болгарії через південні ворота України дешевше, ніж літаком і не має потреби отримувати румунську транзитну візу.
Сьогодні «Кримська стріла» - єдиний в Україні катамаран, який здійснює міжнародні рейси по Чорному морю.
Провідними туристичними операторами області з обслуговування круїзних туристів є : ТОВ “Юджинія Тревел”
Туристичний підрозділ служби пасажирського флоту ВАТ «Українське Дунайське пароплавство» працює з 1992 року. Основним видом діяльності підрозділу є організація круїзів по Дунаю для вітчизняних та іноземних туристів на пасажирських судах ВАТ «УДП».
З метою залучення іноземних туристів до України починаючи з 1997 року ВАТ «Українське Дунайське пароплавство» здійснює розробку та впровадження круїзних маршрутів із заходженням пасажирських суден в міста Ізмаїл і Вилкове де круїзним туристам надаються екскурсійні послуги. Впродовж 10-ти років вдалося сформувати достатньо активний попит на ці круїзи на європейському туристичному ринку, внаслідок чого щорічно більше 5000 тисяч іноземних туристів відвідують українську частину дельти Дунаю. З 1999 року туристичний підрозділ ВАТ “Українське Дунайське пароплавство” організовує водні екскурсії з Усть –Дунайська в дельту Дунаю для іноземних туристів, що здійснюють дніпровські круїзи. З 2004 року до м. Вилкове здійснюють судозаходи круїзні теплоходи зарубіжних судноплавних компаній, а екскурсійне обслуговування іноземних туристів забезпечується туристичним підрозділом ВАТ “Українське Дунайське пароплавство”. Починаючи з 2006 року іноземні круїзні туристи відвідують місто Ізмаїл, де їм пропонується оглядова екскурсія з відвідуванняи визначних пам'яток кульури і архітектури міста: Свято-покровського собору, діорами «Штурм фортеці Ізмаїл», картинної галереї Ізмаїла та фольклорна прграма.
На Україні набуває популярності внутрішній круїзний туризм
Все більшу популярність серед українців набувають круїзи по Дніпру і Чорному морю. Серед найбільш популярних два маршрути - Київ-Канів-Кременчук-Запоріжжя-Херсон-Севастополь-Одеса і Київ-Запоріжжя-Херсон-Севастополь-Вилкове-Одеса. Вони мають тривалість 11 днів. Серед достоїнств таких подорожей називається можливість відвідування безлічі різних екскурсій по історичних та культурних місцях в портах заходу. Також з бортів теплоходів відкриваються нові панорами українських міст і берегів, з'являється можливість побачити в роботі масштабні гідротехнічні споруди, наприклад, шлюзи на Дніпрі під час спуску-підйому судна на новий щабель рівня води.
Категория: Задания на семестр | Добавил: iruska (12.10.2011) | Автор: Ирина Чишинская ОТО 42 E
Просмотров: 1664 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Интернет зависимость
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Украинский экскурсионный портал
  • Каталог ссылок, Top 100. МЕТА - Украина. Рейтинг сайтовРусский ТопКШЕ - поисковый каталог рейтинг топ 100 сайтов"Search4all.org" - каталог сайтов
    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный конструктор сайтов - uCoz