!-- Put this script tag to the of your page --> калькуляція туру - Работы студентов - Круизный туризм - Рубрикатор - forstudents
Вторник, 07.05.2024, 22:24
forstudents
Главная | RSS
Меню сайта
Рубрики сайта:
Задания на семестр [8]
Работы студентов [53]
Статистика
Главная » Статьи » Круизный туризм » Работы студентов [ Добавить статью ]

калькуляція туру
Термальними водами називають ті природні води, температура яких вища за 30 . Термальні води Угорщини знаходяться на невеликій глибині. Завдяки цьому вона посідає унікальне місце в Європі. З природних джерел та свердловин щоденно видобувають на поверхню близько 350 000 кубометрів термальної води.
Мінеральними водами є ті природні води, в 1 літрі яких міститься більше, як 1000 мг розчинених мінеральних речовин, або які містять в собі вищу за встановлену норму концентрацію деяких біологічно активних речовин. (У випадку придатної для пиття мінеральної води ступінь концентрації цих речовин знизили до 500 мг/л, згідно вимог Європейської Унії.)
Бальнеотерапія: курс лікування, проведений за допомогою лікувальних вод.
Гідротерапія: водолікування, тобто сукупність таких лікувальних процедур, при яких використовуються фізичні властивості води, наприклад, температура, плин, сила виштовхування.
Фізіотерапія: сукупність таких лікувальних процедур, при яких у лікувальних цілях використовується фізична енергія. Сюди відноситься механотерапія, електротерапія, ультразвук, фототерапія, тощо.
Застосування лікувальних вод не рекомендується не рекомендується: при підвищеній температурі тіла, туберкульозі, хронічній гіпертонії , гострому запаленні вен, інфекційних захворюваннях, серцевій недостатності, епілепсії, вагітності, хворобах серця, інконтиненції, онкологічних захворюваннях.
Балф.
Балф знаходиться у підніжжі Альп, за 7 км від міста Шопрон, за 75 км від Відню, на березі озера Фертьо. Його джерела відомі вже від римської епохи. Тутешня лазня від 1500-их років була власністю м. Шопрон; цікаво зазначити й те, що це була перша платна лазня в Угорщині. Лужні гідрокарбонатно-хлоридно-сірчані джерела, що виходять тут на поверхню, допомагають при хронічних захворюваннях органів руху, а внутрішнє вживання цієї води показано при катаральному запаленні шлунково-кишкового тракту. Мінеральну воду з місцевих джерел, розлиту у пляшки, можна придбати в торговельній мережі.
Цей маленький, але дуже приємний курорт був сильно пошкоджений під час другої світової війни. Відбудували його тільки в 1975-у році.
Знаменитістю Балфу є збудована у ХІV столітті церква та так звана купальна каплиця, на унікальній фресці якої зображено Христа в купелі.
Балф знаходиться поблизу одного з найчарівніших куточків Угорщини - міста Шопрон, замку Естергазі, який називають угорським Версалем, та відомої фертьо-ракошської каменярні.
Бюк.
Тридцять років тому під час пробних бурінь замість нафти з-під землі гейзерним фонтаном вирвалася на поверхню 58-градусна термальна вода, і невеличкий населений пункт Бюк, разом з усім околом, ніби прокинувся зі сну і почав бурхливо розвиватися. Тут виріс курорт, який щоденно може приймати кілька тисяч гостей, одна за одною з’явилися дачі та готелі.
Особливістю курорту є рекреаційний парк, відкритий у 1997-у році, здатний задовольнити найвищі вимоги.
Бюк на сьогодні є тим курортом Угорщини, який розвивається найдинамічніше. Він радо приймає і хворих, які прагнуть одужання, і молодь, яка бажає відпочити та порозважатися. Цей курорт знаходиться поблизу Австрії (25км), тож більша половина гостей приїздить звідти.
Тут знаходиться найбільший не тільки в Угорщині, але і в Середній Європі майданчик для гольфу.
Місцевість коло Бюку пропонує численні екскурсійні маршрути, а саме відвідання середньовічних міст Шопрон та Кьосеґ, огляд пам'яток римської епохи в Сомбатгеї та багато іншого.
Шарвар.
На однаковій відстані - 120 км - від Відню і Грацу знаходиться невеличке містечко, яке було володінням однієї з найвідоміших дворянських сімей - Надошді. Величезний арборетум - заповідний декоративний парк, що належав колись до замку, зараз безпосередньо зв’язаний з курортним готелем, якому ледь виповнилося 10 років. Тут лікують не тільки захворювання органів руху, але і хронічні катаральні захворювання дихальних шляхів та гінекологічні хвороби.
Шарварський Кристал, який отримують шляхом випаровування вoди одного з джерел, відомий у цілому світі. Його розчиняють у воді для прийому ванн, а також для інгаляцій при захворюванні дихальних шляхів. Від Шарвару легко дістатися до навколишніх міст Шопрон, Кьосеґ, Сомбатгей, а також до найбільшого озера Середньої Європи - Балатону. Біля міста протікає ріка Раба, що є раєм для любителів водного туризму.
Гевіз.
Гевіз, який є найбільшим та найвідомішим курортом Угорщини, знаходиться в просторій долині за 6 км від Кестгею, у північно-західному куточку озера Балатон. Хоча під час розкопок останніх часів знайшли безперечні докази того, що вже в римську епоху тут були лазні, перші письмові згадки про Гевіз з' явилися у XIV столітті. Бурхливий розвиток поселення почався в другій половині XVIII століття. Гевіз зробило знаменитим термальне озеро площею 4,7 гектарів, глибиною 36 метрів - єдине таке озеро в світі. Влітку температура води становить 33-34 градуси, та і найсуворіша зима не охолоджує її нижче 26 градусів. Притік води такий величезний, що за 28-30 годин здійснюється повний водообмін. Тепла вода, що б' є струменем із джерела, на поверхні помалу циркулює за стрілкою годинника. Завдяки цьому постійному перемішуванню температура води на поверхні однакова у будь-якій точці озера. Вода з озера каналом стікає в озеро Балатон. Один з найвідоміших лікувальних факторів Гевізу - радіоактивний намул на дні озера.
Хімічний склад води в озері та термальних колодязях ідентичний, лужно-гідрокарбонатний, сірчаний і помірно радіоактивний.
Як лікувальна вода, так і грязі придатні для лікування хронічних дегенеративних захворювань органів руху, післятравмових станів, подагри, хвороби Бехтєрева.
Крім Ревматичної Лікарні Св. Андрія, багато готелів, пансіонів, приватних будинків чекають бажаючих одужати чи відпочити (близько 10000 місць). Гевіз є улюбленим курортом у всі пори року. Близькість Кестгею та Балатону пропонує багато культурних та спортивних можливостей. Обов’язково слід відвідати один з найкрасивіших бароккових палаців Угорщини - Палац Фештетич, відомий також прекрасною бібліотекою Гелікон [3].
Залакарош.
Приблизно за 30 кілометрів від Балатону та Гевізу кілька десятиліть тому під час пошуків нафти на поверхню вибив фонтан термальної води з високою концентрацією розчинених мінералів - йоду, брому, фтору. Температура води сягає 85 та 99 градусів за Цельсієм.
В центральному корпусі лікувальної лазні “Граніт” вам запропонують всі види лікування. Крім критих басейнів, в парку лазні діють відкриті басейни. Залакарош відвідують в пeршу чергу ті, хто бажає підлікувати органи руху, але ефективно лікують тут і хронічні гінекологічні запалення. Щодо екскурсійних програм, то варто відвідати Малий Балатон з його неповторно цікавим пташиним світом. Ця територія є заповідною зоною. Машиною за кілька хвилин можна дістатися в резерват буйволів.
Гаркань.
Гаркань знаходиться у південно-західній частині Угорщини, поблизу кордону з Хорватією, за 26 км від культурного центру та університетського міста Печ.
Місцеву воду, найбагатшу в Угорщині на сірку, виявили випадково. Під час проведення каналізації з-під землі вибило джерело, і в робітників, які працювали, стоячи по коліна у воді, через кілька тижнів минули болі в ногах. Маленьке гостинне поселення має величезний туристичний обіг. Гарканьська вода, крім лікування недуг органів руху, сприятлива у лікуванні гінекологічних проблем та захворювань шкіри. Ревматологічна лікарня приймає важкохворих, а інші розміщуються в готелях і користуються всіма можливостями лікування та відпочинку, які пропонує Бальнеологічне Акціонерне Товариство. Гаркань знаходиться у знаменитому виноробному регіоні Віллань-Шіклош, тож мало-хто поїде звідси, не відвідавши відмінних червоних вин. Варто відвідати і знаменитий шіклоський замок.
Балатонфюред.
Місто розташоване на північному березі озера Балатон, поблизу мальовничого півострову Тігань. Відстань від Будапешту 130 км. Це одне з найдавніших міст-курортів Угорщини, що вже наприкінці минулого століття мало постійний театр. Балатонфюред знаменитий своєю водою, один літр якої містить 1100 - 1400 мг розчиненої вуглекислоти. Нею лікують шлунково-кишкові захворювання, а у формі ванн використовують для поліпшення периферичної кровообігу, знімаючи таким чином навантаження з серця. Балатонфюред називають “Меккою” хворих на серце, тож їдуть сюди паломники з усього світу. Тут діє Державна Кардіологічна Лікарня з найсучаснішими діагностичними та терапевтичними можливостями. Головний профіль - лікування післяінфарктних та післяоперативних хворих, а також підготовка до операції. Не бажано лікуватися тут хворим на гіпертрофію щитовидної залози та серцеву декомпенсацією .
Лікування - це одна “професія” міста. З іншого боку, це повне життя місце відпочинку, де щоліта багато тисяч гостей насолоджуються приємною водою озера Балатон, прекрасним краєвидом та відмінними винами.
Метою недалекої екскурсії варто зробити півострів Тігань з його чудовою панорамою. Тут знаходиться засноване 1000 років тому абатство, багато музеїв та вернісажів. Поромом можна переправитися на другий берег Балатону, де на відвідувачів чекає так само багато цікавого. Серед туристичних принад виокремимо Сантод-Кьорьошгедьский музей під відкритим небом, де можна ознайомитися з сільським життям давніх часів.
Егер.
За 120 км від Будапешту розташоване одне з найкрасивіших міст Угорщини - Еґер - місто пам’яток середньовіччя та барокко. Тут знаходиться один з найбільших замків країни, який довгий час чинив опір турецьким завойовникам в 1552-у році, і тільки через багато років ворогам вдалося його взяти. Турки на вже відомих у той час джерелах побудували лазні, з котрих одна, трохи змінивши вигляд, діє і донині. Злегка радіоактивна, кальцієво- магнієво- гідрокарбонатна мінеральна вода успішно використовується при лікуванні хронічних захворювань органів руху та реабілітації після ортопедичних операцій.
В місті можна оглянути багато цікавого, насамперед - замок, але неодмінно слід відвідати і пишні церкви у стилі барокко, Базиліку, будинок вищої школи, пам’ятки турецьких часів, наприклад, мінарет. Еґер є одним з найвідоміших центрів угорського винарства. Серед багатьох видатних вин окреме місце посідає всесвітньо відоме червоне вино “Еґрі Біковир”. Багато різноманітних екскурсійних маршрутів пропонують вам у прекрасних горах Бюкк, що височіють на схід від міста [4, с.24].
Гайдусобосло.
У 1925-у році під час пошуків нафти із свердловини здійнявся фонтан йодо-бромної солоної термальної води, яка змінила життя містечка. Хоча першу купальню збудували ще в ті роки, бурхливий розвиток курорту розпочався всього 40 років тому. Курорт розширювався, модернізувався, все більше будувалося готелів, пансіонів, багато з яких зараз мають власний басейн та лікувальну частину.

Калькуляція туру
У вартість туру включено транспорт, трьохразове харчування, лікувальні процедури в Мішкольц-Тапольце, послуги екскурсоводів, проживання, страховка, оформлення візи туристичної.
У вартість не включено: вхідні білети на термальні басейни (крім Мішкольц-Тапольце), аквапарк, музеї, проїзні білети із Києва до Чопа і назад.
1. Розрахунок загальних витрат на групу.
А) Транспортні витрати автобуса Mersedes Princes розраховуються на групу. Довжина маршруту близько 800 км. За 1 км. пробігу вартість 1 євро. Отже вартість транспорту – 800 євро. На групу або 20 євро на людину.
Б) Послуги екскурсоводів:
Егер – 100 євро.
Будапешт – 300 євро.
Сентендре – 100 євро.
Вишеград – 100 євро.
Естергом – 100 євро.
Всього – 700 євро на групу або 17,5 євро на людину.
2. Розрахунок індивідуальних витрат:
Сніданки входять у вартість проживання.
А) 13 обідів. Для дорослих вартість 6 євро, всього 78 євро, для дітей до 12 років – 4 євро, всього 52 євро.
Б) 13 вечерь. Для дорослих вартість 5 євро, всього 65 євро, для дітей 3 євро, всього 39 євро.
В) Лікувальні процедури 7 днів в Мішкольц-Тапольце в день вартість на дорослого – 10 євро, всього 70 євро, на дитину до 15 років – 5 євро, всього 35 євро.
Г) Проживання 14 днів – по 15 євро на добу.
Всього на людину – 210 євро.
Д) Страховка вартість 5 євро на людину.
Є) Оплата послуг керівника групи – 300 євро, плюс харчування 78 євро обіди і 65 євро вечері.
Всього 43 євро або з кожного туриста по 11 євро.
Калькуляція витрат на одну людину
Стаття витрат Вартість в євро
На дорослого На дитину
Транспорт 20 20
Обід 78 52
Вечеря 65 39
Лікувальні процедури 70 35
Послуги екскурсоводів 17,5 17,5
Проживання 210 210
Страховка 5 5
Послуги керівника групи 11 11
Всього 476,5 389,5
На суму прямих витрат нарахуємо прибуток фірми 30%.
Тобто, на дорослого – 143 євро, на дитину – 117 євро.
Таким чином вартість туру на дорослого становить 620 євро без ПДВ. Із ПДВ – 830 євро.
Вартість туру на дитину становить 507 євро без ПДВ. Із ПДВ – 610 євро.
Категория: Работы студентов | Добавил: (27.11.2011) | Автор: Костенко Анна гр.ОТО 41
Просмотров: 4068 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Интернет зависимость
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Украинский экскурсионный портал
  • Каталог ссылок, Top 100. МЕТА - Украина. Рейтинг сайтовРусский ТопКШЕ - поисковый каталог рейтинг топ 100 сайтов"Search4all.org" - каталог сайтов
    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный конструктор сайтов - uCoz