!-- Put this script tag to the of your page --> Центр Києва — найпривабливіший для туристів У столиці відкриваються інфоцентри та нові сервіси - работы студентов - История туризма - Рубрикатор - forstudents
Пятница, 10.05.2024, 10:42
forstudents
Главная | RSS
Меню сайта
Рубрики сайта:
Задания [18]
работы студентов [222]
Статистика
Главная » Статьи » История туризма » работы студентов [ Добавить статью ]

Центр Києва — найпривабливіший для туристів У столиці відкриваються інфоцентри та нові сервіси
Минулого тижня свою туристичну готовність продемонстрував центральний район міста — Шевченківський. Тут знаходиться найбільше історичних і культурних пам’яток, працюють 30 готелів, відкриваються інформаційні центри, будують спортивно-розважальні майданчики. На засіданні міжвідомчої ради з туризму розглядали питання підготовки кадрів, розвитку галузі до 2015 року та було презентовано мобільну довідку для туристів.

Історія Шевченківського району пов’язана з історією створення самого міста, що сягає VIIІ—XI століть, до зародження Київської Русі. Тут збереглися історико-археологічні та культурні пам’ятки — Золоті ворота, Свята Софія, Михайлівський та Володимирський собори. У серпні до 20-ої річниці Незалежності в Софії Київській планується відкриття виставки "Шевченківський район в історії державотворення" з унікальними документами та експонатами від часів Київської Русі. Так склалося, що всі найважливіші етапи державотворення проходили саме тут. Наприклад, перші українські гроші почали друкувати на бульварі Шевченка, 17 та Пушкінській, 4, а Центральна Рада — перший український парламент — засідала на вулиці Володимирській.

Культурний потенціал району — це 8 театрів, 18 музеїв, 18 галерей, 15 клубів і будинків культури, цирк, зоопарк, 5 храмів, 5 кінотеатрів, 1730 пам’яток і 229 пам’ятників. На території району діє 518 ресторанів і барів. 551 туристична фірма (25 % від усього Києва) надає 29 % туристичних послуг. Минулого року в Шевченківському районі нарахували 637 тисяч туристів. Понад 67 % — туристи, які виїжджали за кордон, 13 % — іноземних туристів, 15 % становив внутрішній туризм.

Щодо готельної галузі, то в районі налічується 30 готелів, які пропонують 2532 номери на 4150 місць. Це 25 % усіх готелів міста, серед яких чотири — п’ятизіркових. Готелі надають послуги 33 % туристам столиці. За останні роки відкрили 4 нові об'єкти. Цього року заплановано відкриття ще кількох: Хілтон, Лейпціг, Ібіс, готель на вулиці Мануїльського, Swisshotel, "Парк Інн", "Пересвєт Плаза".

Шевченківський район співпрацює з районом Верінг міста Відня, районом Урсус, що у Варшаві, нещодавно в ньому відкрили ще 2 туристичних центри — "Інфоцентр" (Хрещатик, 19) та "Орнамент України" (Володимирська, 7). В районі розвивають дитячо-юнацький і сімейний туризм, екологічний туризм на електромобілях Володимирською гіркою та парком Шевченка. В найближчих проектах — спортивно-розважальний майданчик "Jungle adventure — веселі спуски" та спортивний майданчик "Скейт-парк Нивки".

За словами першого заступника голови Шевченківської РДА Віктора Давиденка, нагальними проблемами для розвитку туризму лишаються: відсутність жовтої смуги для громадського транспорту, яка надала б можливість ввести в дію кільцеві маршрути та екологічно-чисті маршрути на електромобілі історичним центром району, відсутність податкових пільг для туроператорів, які займаються розвитком в’їздного та внутрішнього туризму, не вдосконалена методика розрахунку обсягів туристичної та курортної індустрії. Натомість пан Давиденко вніс кілька пропозицій. Зокрема встановити в місті покажчики, на яких буде зображено як дістатися до музею та інформація про експозицію, створити електронну базу вистав театрів для іноземних веб-порталів, здійснити маркування туристичних маршрутів і впровадження релігійних турів до храмів "Велика сила святих місць", створити туристичний путівник, запровадити єдину атрибутику для екскурсоводів.

Як зазначив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, туристичний потенціал Шевченківського району величезний. Проте готелів тут замало, тому туристичні потоки не обліковують повністю. Він пообіцяв виділити кошти на покажчики, дав завдання визначити схему розміщення МАФів, яких забагато, та інфоцентрів. "Ми маємо пам’ятки, але немає інфраструктури і організації прийому туристів,— констатував Олександр Мазурчак. Для прикладу, зовсім нерозвинений водний туризм. На Дніпрі не облаштовані стоянки для катерів і виходи до пам’яток.

Пані Наталя Клименко, директор музею Тараса Шевченка, розповіла, що вони відтворили унікальний працюючий офортний станок, на якому туристи зможуть виготовити собі сувеніри. Вона порушила питання зовнішньої реклами біля музеїв, яка часто псує імідж закладів. Олександр Мазурчак пообіцяв розглянути питання безплатної зовнішньої реклами для музеїв.

У готельній галузі, за словами начальника Управління туризму, готельного господарства та курортів КМДА Миколи Грицика, не ухвалено закону України про готелі, а також високі ціни на послуги, потрібні інвестиції. Кількість не відповідає вимогам, якість не відповідає цінам, упевнений Олександр Мазурчак. Зокрема погано охоплені "негрошовиті" туристи — студенти, школярі, малозабезпечені, механізм надання дозволів забюрократизований. За його словами, процедури будуть спрощені, також проводитимуть конкурси на земельні ділянки, аукціони та повернуть незаконно віддані активи.

Туризму не вистачає кадрів

Як кажуть фахівці, кадровий потенціал туристичної галузі не відповідає міжнародним стандартам. Згідно з рейтингом туристичної конкурентоспроможності країн Європи, Україна посідає 38 місце з 40, перед Сербією та Герцеговиною. Проблема в тому, що молоді спеціалісти після закінчення вишів прагнуть бути менеджерами, а насправді туристично-готельна галузь потребує всього 15 % керівників. Ще мінус у профільній освіті, яка містить забагато зайвих предметів. Спеціалісти пропонують створити науково-методичний центр із підготовки фахівців туристичної та готельної справи, профільний ліцей, а також змінити програми підготовки фахівців. "Програми ви можете розробити самостійно, силами профільних навчальних закладів міста,— впевнений перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.— Головне — замовлення і якість фахівців". За його словами, потрібно провести круглий стіл за участю представників музеїв, готелів, ресторанів, щоб виявити їхні справжні потреби.

Розвиток туризму до 2015 року

У проекті програми розвитку туризму в місті до 2015 року нині передбачено 135 заходів. Як результат, кількість туристів і доходи у туристичній галузі столиці мають зрости. В травні планують прийняти проект програми на сесії Київради. А до того він має бути розміщений на сайті КМДА для ознайомлення і внесення пропозицій.

Для туристів — інформаційні центри та мобільний аудіогід

На погодження КМДА наразі винесено 22 інформаційних центри. Нещодавно в центрі міста відкрився інформаційно-туристичний центр "Орнамент України", що на Володимирській, 7 (між Андріївським узвозом і Софією Київською (тел. 278-77-38)). Він надає довідково-консультативну інформацію на українській, російській, англійській мовах про Київ та Україну, містить безплатні карти, буклети, англомовний довідник столицею, а також minicards зі знижками, продає аудіоекскурсії, допомагає забронювати місця в готелях, придбати квитки на транспорт та екскурсії.

Нині розробляють новітній сервіс — мультимовний мобільний аудіогід Mobiterra. Він пропонує довідки на різних мовах про туристичні об’єкти за 3-5 хвилин. До аудіогіда додано схему-карту з позначеннями об’єктів. Запуск сервісу заплановано з 15 травня. Це буде 50 довідок столичними пам’ятками трьома мовами — українською, російською, англійською. У серпні до них долучать ще 50 довідок українськими туристичними об’єктами. "Кусається" поки що ціна — 8 гривень коштує з’єднання з оператором, а кожна хвилина довідки — 1 гривня. Тобто одна довідка обійдеться користувачу в 11—13 гривень.
Категория: работы студентов | Добавил: (11.09.2012) | Автор: Шевчук Анна КТО-22 E
Просмотров: 596 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 Rsting  
0
Спасибо, очень интересно. Такого рода материал лучше выкладывайте на главной странице сайта.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Интернет зависимость
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Украинский экскурсионный портал
  • Каталог ссылок, Top 100. МЕТА - Украина. Рейтинг сайтовРусский ТопКШЕ - поисковый каталог рейтинг топ 100 сайтов"Search4all.org" - каталог сайтов
    Copyright MyCorp © 2024
    Бесплатный конструктор сайтов - uCoz